X
Присоединяйтесь к странице КИТАНО на facebook
X
Чтобы всегда быть в курсе наших событий, мероприятий и новинок, присоединяйтесь к странице КИТАНО на Facebook
Kitano Seeds Ukrainе

Відкриваємо нові горизонти


13.01.17

photo 1

     Овочівництво - одна із найенергоємніших галузей сільського господарства. В Україні дана галузь представлена фермерами-овочівниками з різними площами; фермерами-одноосібниками, які працюють на своєму власному паю величиною кілька гектарів або фермерами, які орендують землю, площі можуть коливатись до кількох сотень гектар.

Cьогодні я хотів би згадати овочівників Заліщицького району Тернопільської обл.. Для них вирощування овочів — це не просто метод заробити та прогодувати свою сім'ю. Овочі для них — це стиль життя, це традиція, яка передається від батька до сина десятками років. І не даремно про даний край ходять легенди. Особливо багато сказано про Заліщицький томат, який тут вважається другим хлібом. Томат тут вирощується вже більше 50 років, а смак Заліщицького томату знають не тільки в Україні, а й за її межами.

Як згадувалось вище, овочівництво — це справа нелегка, яка завжди потребує забезпечення якісним посівним матеріалом, добривами та засобами захисту. Все це можна знайти на межі Тернопільської та Чернівецької обл. в агроцентрі "Агромакс", керівник якого — Пацаранюк Світлана Олексіївна. "Агромакс" — не просто магазин, де завжди можна придбати якісне насіння та інші реманенти. Тут також можна отримати якісну інформацію та консультацію по вирощуванню овочів. Це місце, де завжди організовуються різні виставки та семінари.

16-17 грудня 2016р. Світлана Олексіївна започаткувала нову традицію серед овочівників Західної Украни. Семінар-ярмарка для овочівників, який був би не схожий на всі інші заходи, що влаштовувались раніше. Ярмарка зібрала майже всі провідні насіннєві компанії України. Фермери могли отримати детальну консультацію по технології вирощування гібридів. Також в цей день діяли величезні знижки на насіння.

photo 2

Серед представлених компаній варто відзначити компанію Kitano Seeds, яка дивувала всіх величезною кількістю ексклюзивних позицій. Серед яких найяскравіше виділялись жовтий низькорослий томат KS 17 та високорослий жовтий KS 10, оранжевий томат Айсан, огірок-корнішон з пучковим типом цвітіння KS 90. Фермери радо підходили до стенду Kitano Seeds, тому що давно вже знають такі позиції як, наприклад, томат Асвон, який є одним із лідерів в даному регіоні. Адже його яскраве забарвлення, урожайність та стійкість до хвороб і посухи говорять самі за себе.

Ультрарання капуста Акіра знайома фермерам як провірений ранньостиглий гібрид, що формує щільний качан за 48 днів і при цьому має достатню вагу 1-1,2 кг. Середня капуста Наомі з її ніжним листочком та приплюснутим товарним качаном, - жодна домогосподарка не в змозі пройти повз неї на ринку. Баклажани Самурай та Прадо, що плодоносять китицями, маючи при цьому несамовиту урожайність. Але родзинкою Ярмарки була фіолетова пекінська капуста KS 888. Погляд від неї не міг відвести жоден фермер. KS 888 - ексклюзивна новинка у асортименті пекінської капусти, яка вражає не тільки своїм зовнішнім виглядом, але й має ряд інших переваг: тривале зберігання до 6 місяців, смакові властивості, більший вміст вітамінів, особливо йоду.

По завершенню Ярмарки на фермерів очікував розіграш цінних призів. Iphone 6 та Iphone 5S — справжні помічники сучасного фермера. Також була розіграна величезна кількість інших призів, серед яких: добрива, фірмові чашки, стимулятори росту, велика кількість гібридного насіння. Можна сказати, що майже всі учасники Ярмарки вийшли не з пустими руками, а головний приз виграв молодий та перспективний фермер.

Фартушний Дмитро